Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Prosinko - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka Prosinko

Prosinko,zachodniopomorskie

940 000 zł85 800 m² 10,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 8,58 ha, zlokalizowaną w miejscowości Prosinko, gmina Czaplinek. Z gruntu rozpościera się piękny widok na Jezioro Prosino, las.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna

Głęboczek(Prosinko + 12 km)

150 000 zł3 800 m² 39,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka 3800 m w Głęboczku, gmina Czaplinek Wyobraź sobie własne miejsce nad jeziorem, gdzie ciszę przerywa jedynie śpiew ptaków, a każdy dzień zaczyna się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Płocie

Płocie(Prosinko + 18 km)

2 600 000 zł281 m² 9 252,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 330 m²

Oferujemy na sprzedaż niezwykle ciekawą nieruchomość, stanowiącą działki o łącznej powierzchni 8330 m2, zabudowane domem mieszkalnym z 2015 roku, o powierzchni 281 m2. Posiadłość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dobino

Dobino(Prosinko + 14 km)

299 000 zł47 400 m² 6,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z wydanymi warunkami zabudowy (budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego i budynku gospodarczego w zabudowie zagrodowej) o pow 4.74 ha z własnym lasem o pow 0,69 ha.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł34,73 m² 5 729,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Informacje Ogólne: przedmiotem opisu jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w miejscowości Borne Sulinowo, przy ulicy Orła Białego 13. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Kapice

Kapice(Prosinko + 18 km)

447 446 zł109 400 m² 4,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do końca marca 2025r. - promocja - tylko 4,09 zł/m2 Na sprzedaż działki rolne o łącznej powierzchni 10,94 ha położone w miejscowości Kapice, powiat świdwiński, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Piława

Piława(Prosinko + 23 km)

900 000 zł6 045 m² 148,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta! 2 działki na sprzedaż nad Jeziorem Pile - Piława, gmina Borne Sulinowo Na sprzedaż prezentujemy dwie niezwykłe działki o łącznej powierzchni 6045 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Świerczyna(Prosinko + 23 km)

198 000 zł67,50 m² 2 933,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Cena: 198 000 zł Powierzchnia użytkowa: 51 m2 Powierzchnia całkowita: 67,50 m2 (w tym piwnica o powierzchni 16,50 m2) Opis ogólny: z przyjemnością oferujemy na sprzedaż urokliwe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Liszkowo(Prosinko + 18 km)

599 000 zł110 000 m² 5,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam grunt rolny o powierzchni 11 ha, położony we wsi Liszkowo, gm. Borne Sulinowo, powiat szczecinecki, województwo zachodniopomorskie. Nieruchomość położona jest w okolicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Dąbrowica(Prosinko + 21 km)

128 000 zł1 115 m² 114,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży malowniczo położona, działka budowlana o pow. 1.115 m2, znajdująca się w cichej, "turystycznej" miejscowości Dąbrowica (niedaleko Bornego Sulinowa - Pojezierze Drawskie) Teren.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł219 m² 3 054,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker mega oferta! dwa domy na dużej działce + garaż+ oczko wodne i widok na staw. Tu nie chodzi tylko o dom tu chodzi o możliwości, które.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Prosinko

Prosinko,zachodniopomorskie

99 000 zł105 m² 944,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom w pobliżu Jeziora Prosinko i Rzeki Drawy nowa atrakcyjna cena 99.000 ZŁ Dom położony w malowniczej miejscowości Prosinko na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego. Wjeżdżając do.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij