Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Prosinko - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

940 000 zł85 800 m² 10,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 8,58 ha, zlokalizowaną w miejscowości Prosinko, gmina Czaplinek. Z gruntu rozpościera się piękny widok na Jezioro Prosino, las.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana uzbrojona Czaplinek

Czaplinek(Prosinko + 10 km)

320 000 zł2 144 m² 149,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bardzo atrakcyjna działka o pow. 2144 m2 położona na Pojezierzu Drawskim, przy granicy Czaplinka, w sąsiedztwie jez. Drawskiego. Na działkę są wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Męcidół

Męcidół(Prosinko + 6 km)

246 000 zł11 800 m² 20,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 1,18 ha, zlokalizowaną w miejscowości Męcidół (obręb ewidencyjny Warniłęg), położonej w odległości 23 km od Czaplinka,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Toporzyk

Toporzyk(Prosinko + 13 km)

2 600 000 zł46 200 m² 56,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży pięknie położonej działki z odrestaurowanym domem przy stawie. Nieruchomość znajduje się w malowniczej miejscowości nieopodal Połczyna-Zdroju. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, Aleja Niepodległości

Borne Sulinowo(Prosinko + 22 km)

888 000 zł4 354 m² 203,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

centrum miasta - teren inwestycyjny - Borne Sulinowo Działka: - nr 45/23 o pow. 4843 m2 rezerwacja - nr 45/22 o pow. 3205 m2 cena 653.000 zł - nr 45/27 o pow. 4354 m2 cena 888.000 zł - nr.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z linią brzegową Warniłęg

Warniłęg(Prosinko + 7 km)

1 240 000 zł31 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w sercu Drawskiego Parku Krajobrazowego, na Pojezierzu Drawskim. Jedyna działka w tak dobrej cenie z własną linią brzegową nad Jeziorem Drawsko. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Głęboczek

Głęboczek(Prosinko + 12 km)

300 000 zł3 412 m² 87,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 3412 m2, zlokalizowaną w miejscowości Głęboczek, położonej w odległości 11 km od Czaplinka oraz 13 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ciemino

Ciemino(Prosinko + 23 km)

326 000 zł1 630 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana ok. 30 m od jeziora ciemino Działka budowlana nr 49/27 o pow. 1630 m2 położona: - około 30 m od Jeziora Ciemino - jezioro lobeliowe o pow. 241,7 ha, średnia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Kluczewo

Kluczewo(Prosinko + 2 km)

296 000 zł49 400 m² 5,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż dwie działki o ogólnej powierzchni 4,94 ha zlokalizowane na obrzeżach miejscowości Kluczewo w gminie Czaplinek w pobliżu jeziora Drawsko i Prosino. Odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa ogrodzona

Czaplinek(Prosinko + 10 km)

3 250 000 zł4 756 m² 683,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest dobrze prosperującą firma wraz z nieruchomościami w Czaplinku, powiat drawski, woj. zachodniopomorskie. Firma powstała w lipcu 1995 i posiada duże.

Szczegóły ogłoszenia

54 900 zł4 400 m² 12,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, na sprzedaż działka z możliwością zabudowy, położona w malowniczej miejscowości Juchowo, w otoczeniu jezior, lasów.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij