Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Prosinko – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

940 000 zł85 800 m² 10,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 8,58 ha, zlokalizowaną w miejscowości Prosinko, gmina Czaplinek. Z gruntu rozpościera się piękny widok na Jezioro Prosino, las.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rekreacyjna przy lesie Złocieniec

Złocieniec(Prosinko + 18 km)

161 000 zł350 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa perełka , oaza wśród lasów ,nad brzegiem jeziora Urocza leśna działka rekreacyjna nad jeziorem Dłusko - wyjątkowe miejsce blisko natury! Na sprzedaż wyjątkowa, klimatyczna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Żerdno

Żerdno(Prosinko + 4 km)

490 000 zł28 200 m² 17,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę gruntu o powierzchni 2.86 ha położoną na obrzeżach miejscowości Żerdno z widokiem na jezioro Żerdno. Dostęp do wody poprzez strefę lasów państwowych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Żelisławie

Żelisławie(Prosinko + 10 km)

790 000 zł6 080 m² 129,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 6066 m2, położoną w obrębie Żelisławie, nad jeziorem Kaleńsko. Dojechać do działki można drogą wewnętrzną z drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dąbrowica

Dąbrowica(Prosinko + 21 km)

106 000 zł1 247 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana położona ok. 200 m od jeziora pile. Działka położona w miejscowości letniskowej, ok. 200 m w linii prostej od malowniczego 1000 ha Jeziora Pile, na skraju wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Międzyborze

Międzyborze(Prosinko + 15 km)

265 000 zł2 208 m² 120,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na górce z widokiem. Działka budowlana z mpzp, blisko zalewu. Połczyn Zdrój Działka o powierzchni 2208 m2, prostokąt o wymiarach 37 na 59 metrów. w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kołomąt

Kołomąt(Prosinko + 10 km)

197 535 zł3 039 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka siedliskowa nad jeziorem niedaleko Czaplinka, działka o powierzchni 3039 m2, wymiary działki: 49 metry x 62 metry, odległość od jeziora niecałe 200m, działka przy cichym Jeziorze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Siemczyno

Siemczyno(Prosinko + 11 km)

646 400 zł20 200 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową rolną niezabudowaną składającą się z dwóch działek, położoną w malowniczej wsi Siemczyno w odległości ok. 6 km na zachód od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Siecino

Siecino(Prosinko + 15 km)

784 000 zł9 800 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż malowniczą działkę o powierzchni 9800 m2, zlokalizowaną bezpośrednio przy jeziorze Siecino na obrzeżach miejscowości Siecino w gminie Złocieniec. Od jeziora działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Jeziorna

Czaplinek(Prosinko + 10 km)

3 000 zł1 200 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czaplinek, do wynajęcia działka budowlana o powierzchni użytkowej 1200 m 2. Własność. Działka położona w pierwszej linii brzegowej. Ponadto w sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Dąbrowica(Prosinko + 21 km)

128 000 zł1 115 m² 114,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży malowniczo położona, działka budowlana o pow. 1.115 m2, znajdująca się w cichej, "turystycznej" miejscowości Dąbrowica (niedaleko Bornego Sulinowa - Pojezierze Drawskie) Teren.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij